Kim jesteśmy?

PR-IT.pl jest agencją koncentrującą się na dwubiegunowym wsparciu public relations i doradztwa z zakresu bezpieczeństwa IT.

Wieloletnia współpraca z firmami z branży IT pod kątem prowadzonych działań marketingowych i strategii PR pozwala nam kreować elastyczne programy wsparcia marketingowego dla zainteresowanych współpracą producentów lub ich konkretnych produktów.

Po drugiej stronie bieguna jest kompleksowa oferta doradcza w zakresie promocji i strategii marketingowych klientów zainteresowanych kompleksową i skuteczną formą promowania się w Internecie.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa IT, nasza firma oferuje także doradztwo i pomoc w wyborze właściwych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT. Jest to osobny element oferty, który gwarantuje naszym klientom nie tylko kompleksową obsługę marketingową i public relations, wartością dodatnią jest bezpłatny konsulting w zakresie kompleksowych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem funkcjonowania firmowej infrastruktury informatycznej.

Polski
 

Szybki kontakt

Copyright © 2011-2015 PR-IT. All rights reserved.